قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
custom-website-design-v2
بهترین تکنیک های طراحی سایت برای کسب درآمد عالی (قسمت دوم)
۵ تیر ۱۳۹۵

بهترین تکنیک های طراحی سایت برای کسب درآمد عالی (قسمت اول)

custom-website-design-v2

اگر شما به مقوله طراحی سایت علاقه مند هستید ، اولا به شما خوش آمد می گوییم . در مقدمه باید بگوییم که اگر شما از جمله افرادی هستید که به دنبال کسب درآمد عالی از طراحی سایت هستند ، این را بدانید که کار به همین سادگی ها نیست ، چرا که به قول معروف امروزه بسیاری در این خط وارد شده اند . بعضا آن چنان برخی از این طراحان سایت نیاز مالی دارند که حتی حاضر به طراحی سایت به مبلغ ناچیز ۲۰ هزار تومان نیز هستند . پس شاید این سوال برای شما مطرح شود که آخرش چی یعنی شما می پرسید :

بالاخره درآمد طراحی سایت کم است یا زیاد ؟

ببینید در مورد درآمد طراحی سایت ، اگر شما شروع به تحقیق نمایید ، چیزهای متفاوتی می بینید ، بسیاری درآمدی بخور و نمیر دارند و بسیاری دیگر نیز ماهانه درآمدهای میلیاردی از این راه به جیب می زنند . لذا این سوال برای شما مطرح می شود که تفاوت این ها چیست ؟ پاسخ آن یک کلمه است : “تخصص

فراموش نکنید کسی که تخصص دارد به سادگی می تواند درآمدهای کلانی از این طریق به دست آورد، اما کسی که کار را تخصصی انجام نمی دهد خیر ! شما برای کسب درآمد باید تخصص های خاصی را کسب کنید که دیگران آن تخصص ها را ندارند . برای این منظور ما در این مقاله سعی می کنیم که حتی الامکان این موارد را به شما آموزش دهیم .

تخصص در طراحی سایت چیست ؟

ببینید ما تخصص های مختلفی داریم ، در حوزه های مختلف . همه ی این تخصص ها ارتباط بسیار تنگاتنگی با سرعت و کیفیت طراحی سایت شما دارند ، وقتی یک شرکت طراحی سایت می بیند که سرعت شما بی نهایت بالاست ، بالاجبار مجبور است تسلیم حقوق درخواستی شما شود و از این راه به سادگی می توانید ماهی ۵ میلیون تومان به بالا کسب درآمد کنید ، چون فقط شما این کار را بلد هستید.

ما در بخش زیر یک سری نکات برتر در زمینه طراحی وب سایت را برای شما جمع کرده ایم . لذا اکیدا توصیه می کنیم که سعی کنید از این نکات کمک بگیرید و مهارت های طراحی خود را بهبود بخشید.

توانایی کدزنی سریع

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم ، شرکت های طراحی سایت ، کسانی که بسیاری سریع کد می زنند را می پرستند ، برای همین هم هست که بسیاری از افراد ، با این که هیچ فشار خاصی را تحمل نمی کنند و فقط انگشت هایشان را روی کیبرد به سرعت حرکت می دهند ، می توانند ماهانه بالای ده میلیون تومان کسب درآمد کنند . بخشی از این مهارت ها در قالب زیر خلاصه می گردند :

استفاده از CodeKit

برنامه کدکیت و یا CodeKit ، بهترین برنامه کدنویسی سرعتی برای مک هست ، طراحان سایت حرفه ای که استاد کدزنی نیز هستند ، به دلیل درآمد فوق العاده خود همه برای حفظ پرستیژ خود از مک استفاده می کنند . صحنه ای که در مورد این طرحان حرفه ای در شرکت ها می بینیم این است که به گوشه ای می نشینند و با سرعتی فوق العاده به کمک CodeKit شروع به کدزنی می کنند. این اشخاص متخصص معمولا حقوق به نسبت فوق العاده ای می گیرند (ماهیانه بالای ده میلیون تومان) ، اگه شما نیز مک دارید می توانید این برنامه را از این قسمت دریافت کرده و با آن بیش تر آشنا شوید. ( هیچ فایده ای هم نداشته باشد ، همین که شرکت ها ببینند با کدکیت آشنا هستید کلی رویتان حساب می کنند! )

CodeKit

نمایی از برنامه CodeKit

استفاده از استایل های گلوبال Global

استایل های گلوبال در واقع استایل هایی هستند که کل سایت را در بر می گیرند ، این استایل ها توسط افراد حرفه ای در کدزنی انجام می شود . مثلا نگاه کنید ، فرض کنید سایت ما دارای سه بخش است و می خواهیم رنگ این سه بخش را تغییر دهیم . در چنین مواقعی یک طراح مبتدی می رود به کد هر سه تای این ها نگاه می کند ببیند که چه کلاس یا آی دی در این ها استفاده شده است . بعد از آن یکی یکی در فایل استایل ، این استایل ها را عوض می کند .

اما یک طراح حرفه ای با کدی نیم خطی کل رنگ ها را به آسانی عوض می کند ، با یک کد نیم خطی کل فونت های سایت را به یک فونت زیبا تغییر می دهد . با این حرکات حرفه ای سفارش مشتری را در دو ساعت تحویل داده و بابت همین دو ساعت ، حدود سه میلیون تومان دستمزد دریافت می کند ! کد استفاده شده مانند کد زیر است :

{font-family: B Yekan, Arial;}

تاثیر یک کد کوچک بر زیبایی فونت

تاثیر یک کد کوچک بر زیبایی فونت

پس اگر می خواهید بهتر پول در بیاورید ، به شما به طور قطع توصیه می کنیم که همین امروز به دنبال یاد گرفتن CSS بروید و کار خود را کاملا حرفه ای استارت بزنید .  برای این منظور ، می توانید به بازار رفته و سی دی هایی که بسیاری از شرکت ها در این رابط ارائه می دهند را تهیه فرمایید.

استفاده از outline در عکس ها

بسیاری از طراحان سایت ، کدزنی های خوبی دارند ، بسیار هم حرفه ای و با هوش هستند و کار را سریع انجام می دهند ، اما یک نکته بسیار بد دارند که این نکته باعث می شوند نتوانند به خوبی کسب درآمد کنند . این آیتم هم داشتن ذوق است ، بسیاری از این افراد فاقد ذوق و سلیقه لازم برای طراحی وب سایت هستند ، برای همین هم هست که معمولا در این آیتم ها خانم ها خیلی موفق تر عمل می کنند.

خانم ها چون ذوق و سلیقه بهتری در طراحی سایت به خرج می دهند ، می توانند سایت های محبوبی را طراحی کنند . حال از همه ی این ها که بگذریم تکنیک بسیاری ریزی که می خواهم در این بخش بگویم ، گذاشتن چارچوب و outline برای عکس هاست. شاید بخندید و بگویید این تکنیک چقدر مسخره و بی اهمیت است .

در پاسخ بگویم که شما اگر از مشتری نظرخواهی کنید ، می بینید که اتفاقا اصلا هم مسخره یا پیش پا افتاده نیست ! من به شما توصیه اکید می کنم عکس ها را همین طوری به داخل صفحات پرتاب نکنید ، بلکه یک کادر سبز یا آبی رنک برای دور آن به کار ببرید : نیم خط هم بیش تر کار ندارد ! از استایل زیر استفاده کنید :

 

{outline:10px solid green/red/yellow/blue;}

و نتیجه مانند زیر خواهد شد :

استفاده از کد حاشیه گذاری

استفاده از کد حاشیه گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *