تعطیلات تابستان فرصت مناسب آموزش و فعالیت‌های فرهنگی است


سایت طرحاستانها تعطیلات تابستان فرصت مناسب آموزش و فعالیت‌های فرهنگی است
0 Comments

استاندار البرز گفت: تعطیلات تابستان، فرصت مغتنمی است که برای دانش آموزان برنامه‌های فرهنگی، نشاط آفرینی و آموزشی را توامان داشته باشیم.

تعطیلات تابستان فرصت مناسب آموزش و فعالیت‌های فرهنگی است

به گزارش سایت طرح از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز، در شورای آموزش و پرورش استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک دهه ولایت و امامت، با بیان اینکه برنامه ریزی برای کیفیت بخشی به اوقات فراغت دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: تعطیلات تابستان، فرصت مغتنمی است که برای دانش آموزان برنامه‌های فرهنگی، نشاط آفرینی و آموزشی را توامان داشته باشیم. 

وی به اهداف نهضت مدرسه سازی اشاره کرده و ادامه داد: متعهد شده ایم برای جبران سرانه‌های ضعیف آموزشی و پرورشی استان، تا پایان دولت سیزدهم ۲۰۰ مدرسه را با مشارکت خیرین احداث کنیم.

عبداللهی گفت: افراد بسیاری تمایل به اقدامات خیرخواهانه بویژه مدرسه سازی دارند، باید این ظرفیت‌ها را احصا کنیم و مردم را تشویق به اقدامی ماندگار و خیر کنیم.

وی با تاکید بر ضرورت تکریم معلمان، افزود: معلمان اقشار موثر، فرهیخته و سرنوشت ساز جامعه هستند، از این رو باید برای آموزش، معیشت و تکریم آنها برنامه ریزی کنیم.

استاندار البرز گفت: معلمان بازنشسته مطالبات و نیازهایی از جمله بیمه و تعاونی مسکن دارند که این امر طی دعوت از مسؤولان ملی طرح شده و تحقق کامل آن نیاز به پیگیری مدیران آموزش و پرورش دارد.

پایان پیام/


دیدگاهتان را بنویسید