راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان مرزی تایباد


سایت طرحاستانها راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان مرزی تایباد
0 Comments

مردم مرزنشین تایباد با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ضمن بیعت دوباره با آرمانهای امام و انقلاب ، چهل و چهارمین بهار انقلاب را جشن گرفتند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان مرزی تایباد

به گزارش سایت طرح از تایباد، مردم مرزنشین تایباد باری دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و حضور خود را پای آرمان های انقلاب نشان دادند. مردم در هوای زیر صفر درجه مسیر مسجد صاحب الزمان(عج) تا چهارراه پست شهر تایباد را راهپیمایی کردند و انزجار و بیزاری خود را از استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس اعلام داشتند.

حضور پرشور نوجوانان در راهپیمایی نسیم، یک نوجوان دهه هشتادی، در گفت و گو با خبرنگار فارس در تایباد، اظهار کرد: من و دوستانم حاضریم در هر شرایطی حامی نظام اسلامی و کشورمان باشیم و به دشمنان اجازه نخواهیم داد که نظری به وطن ما داشته باشند. علیرضا، دانش آموز دوره متوسطه در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: ایران همانطور که ۴۴ سال با قدرت پیشروی داشته است، در آینده هم با اقتدار و اتحاد بیشتر مسیر ترقی خودش را طی می کند.

آقای نوری که با دختر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده به خبرنگار فارس در تایباد گفت: ما مرزنشینان از این نقطه از کشور پیام می دهیم که همواره حافظ آب و خاک ایران هستیم و شبانه روز از مرزها حراست می کنیم. وی افزود: تایباد، شهدای شیعه و اهل سنت زیادی به انقلاب تقدیم کرده است و این خود روحیه وطن پرستی و استکبارستیزی مردم را نشان می دهد.من همیشه به فرزندانم توصیه می کنم با ایمان به خدا و قرآن پای اندیشه های امام خمینی(ره) بمانید؛ زیرا ایشان استقلال را به ما هدیه کردند.

در انتها نیز با تجمع مردم در چهارراه پست شهر و پس از صحبت سخنرانان، قطعنامه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ قرائت و پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید