مقام معظم رهبری تنها دیده‌بان امت بشریت در عصر کنونی


سایت طرحاستانها مقام معظم رهبری تنها دیده‌بان امت بشریت در عصر کنونی
0 Comments

به گفته ماینده ولی فقیه در گیلان، امروز مقام معظم رهبری تنها دیده‌بان امت بشریت است و به این دلیل دشمن سعی در انزوای جایگاه مرجعیت در جمهوری اسلامی دارد به طوری که در طول اغتشاشات اخیر تمامی شعارها علیه مقام معظم رهبری بود ولی ایشان به مانند کوه در مقابل تمامی قدرت‌ها ایستاده و خواهد ایستاد.

مقام معظم رهبری تنها دیده‌بان امت بشریت در عصر کنونی

به گزارش سایت طرح از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در تجمع مردم ولایتمدار شهرستان رشت در پی اقدامات اهانت آمیز دولت فرانسه به مقدسات و مقام مرجعیت در مصلای رشت با بیان اینکه رژیم صهیونیستی، آمریکا و کشورهای غربی بزرگترین دشمن بشریت و دین مبین اسلام هستند، اظهار کرد: بر اساس آیه‌های قرآن، مهم‌ترین دشمن مسلمانان در عصر جدید صهیونیست‌، آمریکا و کشورهای غربی هستند به طوری که نخست‌وزیر غاصب رژیم صهیونیستی در سخنرانی علنی گفته که رئیس‌جمهور کشورهای فرانسه و صدر اعظم آلمان بدون اجازه ما هیچ کاری نمی‌کنند. وی با اشاره به برنامه شیطان بزرگ یعنی آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی علیه جامعه و تمدن اسلامی گفت: شیطان وقتی می‌خواهد انسان و جامعه‌ای را منحرف کند دست به دامان ایجاد شبهه علیه مرجعیت و امت اسلامی و آن هم از طریق ابزار رسانه می‌شود. نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر لزوم توجه به مقابله با جنگ رسانه‌ای و روانی استکبار علیه جمهوری اسلامی افزود: امروز کار رسانه نظام سلطه ایجاد وسوسه در بین جوانان از طریق غول رسانه‌ای است لذا اگر مسلمانان در برابر باطل ایستادگی نکنند و زمان مقابله با باطل را برای وقتی دیگر بگذارند جامعه اسلامی با انزوا مواجه می‌شود.

  فلاحتی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بی‌فایده بودن اقدام توابین بعد از واقعه عاشورا بیان کرد: اگر پیروان آیین توحید و مسلمانان در برابر اقدامات دنیای باطل ایستادگی نکنند جای حق با باطل و جلاد با شهید عوض شده و طرفداران باطل بیشتر می‌شوند. نماینده ولی فقیه در استان گیلان با انتقاد از عدم رعایت حقوق بشر توسط کشورهای غربی و آمریکا تصریح کرد: ماهانه چندین نفر از بانوان در کشورهای غربی و آمریکا مورد آزار جنسی قرار گرفته و خودکشی می‌کنند ولی همان کشورها طوری تلقین می‌کنند که حقوق بشر در جمهوری اسلامی به بدترین نحو در حال رعایت شدن است. فلاحتی با بیان اینکه دین مبین اسلام تنها دینی است که حقوق بانوان در آن‌ به بهترین نحو در حال انجام است، افزود: اسلام تنها دینی است که به آزادی زنان حقوقی برابر مردان داده است و حقوقی که در شریعت اسلام به بانوان داده شده در هیچ دینی وجود ندارد. وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی به اذعان همه اهل خرد در داخل و خارج به بانوان جایگاه با عظمتی داده است، تصریح کرد: به دلیل سکوت عارفان، مورخان و رسانه‌های جهان اسلام در مقابل استکبار، جایگاه شهید و جلاد با هم عوض شده و اکنون استکبار ادعای عدم رعایت حقوق بشر و زن در جمهوری اسلامی را دارد.

  به گفته نماینده ولی فقیه در گیلان در طول تاریخ بشر سیاه‌نمایی به مانند سیاه‌نمایی که اکنون توسط غول رسانه استعمار انجام می‌شود در هیچ دوره‌ای وجود نداشته است که نشان دهنده انزوای استکبار در برابر نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه است. فلاحتی، مقام معظم رهبری را تنها دیده‌بان امت بشریت در عصر کنونی دانست و گفت: امروز مقام معظم رهبری تنها دیده‌بان امت بشریت است و به این دلیل دشمن سعی در انزوای جایگاه مرجعیت در جمهوری اسلامی دارد به طوری که در طول اغتشاشات اخیر تمامی شعارها علیه مقام معظم رهبری بود ولی ایشان به مانند کوه در مقابل تمامی قدرت‌ها ایستاده و خواهد ایستاد. وی با تأکید بر لزوم توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری توسط دولت‌ها در جمهوری اسلامی بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی دولت‌هایی که در کشورهای غربی اداره کشور را در دست گرفتند در مقابل جمهوری اسلامی ایستادگی کردند و حتی در داخل کشور هم اکثر دولت‌ها به برخی از فرمایشات مقام معظم رهبری مثل اقتصاد مقاومتی بی‌توجه بودند. نماینده ولی فقیه در استان گیلان توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری را تنها راه نجات کشور از وضعیت کنونی دانست و افزود: از دوره‌ای که مقام معظم رهبری رهبری امت را بر عهده گرفتند اگر دولت‌‌ها گوش به فرمان مقام معظم رهبری بودند اکنون کشور با چنین وضعیتی مواجه نبود. فلاحتی با قدردانی از اقدامات جهادی دولت سیزدهم در یکسال گذشته و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: در یکسال که از عمر دولت سیزدهم، رئیس جمهور گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و در عرصه واکسیناسیون، حذف ارز ترجیحی، مثبت شدن طراز تجارت جهانی، ارتباط مؤثر با همسایگان و قدرت‌های نوظهور، احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه راکد، مدیریت آب زراعی با توجه به کم آبی بی‌سابقه، حفظ عزت و اقتدار در میز مذاکره، به موفقیت‌هایی رسید و به این منظور دشمن انواع فشارها را در یکسال گذشته علیه دولت و جمهوری اسلامی اعمال کرد. وی با بیان اینکه گره‌زدن اقتصاد و حل مشکلات کشور به کشورهای غربی یک اقدام شیطانی است، افزود: دولت گذشته آب سنگین اراک را تعطیل، فردو را به آزمایشگاه تبدیل کرد زیرا گوش به فرمان آمریکا بود و اقتصاد کشور و حل مشکلات را گره به میز مذاکره زد ولی دولت سیزدهم دست به دامان مذاکره نشد و این‌ نشأت گرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری است. نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر خنثی‌سازی تمامی برنامه‌های استکبار توسط مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری، آمریکا را در منطقه و جهان بین‌الملل سرافکنده کرد و به این منظور دشمن انواع فتنه‌ها را علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد کردند ولی با درایت مقام معظم رهبری تمامی این فتنه‌ها خنثی شده و کشوری مثل فرانسه قدرت جمع‌آوری جلیقه زرد‌ها را ندارد. فلاحتی با هشدار به دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی در خصوص تبعات توهین به مرجعیت دینی گفت: امروز دنیای مستضعفان در سایه مقام معظم رهبری در حال هدایت است لذا دشمن بداند، چنین اقدامات سخیفانه‌ای باعث پیشرفت و افزایش قدرت جمهوری اسلامی، امت اسلامی و مقام معظم رهبری می‌شوند. پایان پیام/۸۴۰۰۷


دیدگاهتان را بنویسید