ملت ایران با ریخته شدن خون عزیزانشان متحدتر از قبل دشمنان را ناکام می کنند


سایت طرحاستانها ملت ایران با ریخته شدن خون عزیزانشان متحدتر از قبل دشمنان را ناکام می کنند
0 Comments

استاندار قم جنایت تروریستی در گلزار شهدای کرمان را اوج توحش و عمق کینه‌ورزی دشمنان نسبت به بزرگ مرد میدان مبارزه و مقاومت دانست و تأکید کرد که ملت آزاده ایران با ریخته شدن خون عزیزانشان متحد‌تر و یکپارچه‌تر از قبل بر آرمان‌های والای خود ایستادگی نموده و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.

ملت ایران با ریخته شدن خون عزیزانشان متحدتر از قبل دشمنان را ناکام می کنند

به گزارش سایت طرح از قم، پیام تسلیت سید محمد آقامیری، استاندار قم برای حادثه تروریستی حمله به مردم شرکت کننده در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در کرمان بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

بار دیگر دستان پلید استکبار و ایادی کوردل آن ها از آستین کثیف وهابیون تکفیری بیرون آمد و  با به خاک و خون کشیدن جمعی از زائران مراسم سالگرد شهادت سردار فاتح قلب ها شهید حاج قاسم سلیمانی، جنایتی نابخشودنی دیگری را خلق کرد و قلوب مِلت بزرگ ایران را  جریحه دار ساخت.

این جنایت خونین یکبار دیگر اوج توحش و عمق کینه‌ورزی و خصومت دشمنان نسبت  به بزرگ مرد میدان مبارزه و مقاومت، مردم عزیز و ایران مقتدر را نمایان ساخت اما زهی خیال باطل که ملت آزاده ایران با ریخته شدن خون عزیزانشان متحد تر و یکپارچه تر از قبل بر آرمان‌های والای خود ایستادگی نموده و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.

اینجانب  ضمن محکومیت این جنایت ددمنشانه، شهادت جمعی از هموطنان عزیز و دلداده حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام  معظم رهبری( مدظله العالی)، ملت شریف و شهید پرور ایران و خانواده‌های داغدار به ویژه مردم ولایی دیار کریمان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای شهیدان این حادثه رحمت واسعه و برای مجروحان شفای عاجل خواستارم.

به یقین عاملان و آمران این جنایت فجیع به زودی توسط فرزندان رشید این ملت در دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی و مجازات خواهند شد.

سید محمد آقامیری

استاندار قم


دیدگاهتان را بنویسید