پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر


سایت طرحبین‌الملل پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر
0 Comments

وزیر امور خارجه به مناسبت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و هفته گرامیداشت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران پیامی منتشر کرد.

پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر

به گزارش خبرآنلاین متن پیام وزیرخارجه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم   وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا؛ و هر کس نفسی را حیات بخشد، مثل آن است که همه مردم را زندگی بخشیده است. (سوره مائده/ آیه ۳۲)

 جناب آقای کولیوند  رئیس محترم جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛ روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و هفته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران فرصتی است مغتنم برای سپاس و قدردانی از انسان‌هایی ایثارگر و فداکار که براساس آموزه‌های دینی و اصول انسانی و اخلاقی، همه توان خود را با تلاش‌های مخلصانه و خستگی‌ناپذیر در  یاری رساندن و خدمت رسانی بی‌منت به هموطنان ایرانی و نیازمندان و آسیب‌دیدگان در اقصی نقاط جهان بکار می‌گیرند.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین نهادهای میهن عزیزمان و برآمده از متن مردم شریف و نوعدوست ایران است و فرزندان برومند و خدوم ملت در این نهاد بشردوستانه، کارنامه درخشانی از خدمت به آحاد مردم ایران در برهه‌های حساسی از تاریخ این سرزمین از جمله در دوران دفاع مقدس و نیز به هنگام وقوع حوادث و مصائب غیرمترقبه در اقصی نقاط کشور دارند و تلاش‌های بی‌وقفه آنان همواره مایه دلگرمی و امید و التیام بخش آلام و موجب حیات بخشی به بسیاری از مردم و آسیب دیدگان بوده است.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو پرافتخار سازمان صلیب سرخ جهانی یکی از معتبرترین سازمان‌های امدادی در سطح بین‌المللی و برخوردار از نیروهای متخصص و مجرب است و کارنامه درخشان آن در مأموریت‌های انسان‌دوستانه فرامرزی، موجب عزت و افتخارآفرینی برای ملت شریف ایران بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای از جان‌گذشته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، فرارسیدن روز جهانی «صلیب سرخ و هلال احمر » و همچنین «هفته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» را به جنابعالی و همه کارکنان و امدادگران خدوم و پرتلاش جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های محترم آنان‌ تبریک و تهنیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران محترم را مسئلت دارم.  

311311


دیدگاهتان را بنویسید